שילוב של עבודה ונופש בגרמניה

טסים לעבוד בגרמניה? שלבו נופש עם עבודה!

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!שילוב עבודה ונופש בגרמניה הוא שילוב של המהנה עם המועיל. עבור צעירים המשתחררים מהצבא ומתלבטים מה לעשות תחילה, תכף לשחרורם, לעבוד או לטייל – עבודה בחוץ לארץ בכלל ובעגלות בגרמניה בפרט היא חלופה המייתרת את הצורך להעדיף ולבחור כי היא מאפשרת ליהנות מההיצע העשיר והמאתגר של אחת המדינות העשירות באירופה עם עבודה בה, המאפשרת להרוויח כסף ולטייל.

גרמניה מהווה יעד נחשק ואטרקטיבי לעבודה עבור צעירים רבים בשל היותה מדינה מערבית מתועשת, מודרנית, עצמתית. היא מהווה יעד עבור תיירים מכל רחבי העולם הגודשים את עריה המרכזיות וצובעים אותה בצבעים אנושיים מגוונים. חופשה בגרמניה מהווה פתח להתוודעות ראשונית אל מדינה רבת אפשרויות זו היא פותחת ומגרה את תיאבונם של צעירים רבים הפוקדים אותה בראשונה.

הערך המוסף של חופשה בגרמניה

עבודה בגרמניה כדאית ומשתלמת הן משום ההיצע המגוון של אפשרויות תעסוקה והן מאחר שהמשכורות משולמות בה ביורו. לפני העבודה, כהפסקה במהלכה ואחריה – תמיד פתוחה בפניכם האופציה לבלות חופשה במדינה שמציעה שפע אטרקציות בכל תחום שתייר עשוי לגלות בו עניין כמו חופשות סקי, טיולים למבוגרים או בילויים לצעירים.

חברה ישראלית מסייעת לכם להשתלב במכירות בדוכנים בקניונים ובמרכזי קניות שבהם תוכלו למכור מוצרים שונים ולהיווכח איך, בהדרגה ובסבלנות, אתם הופכים להיות אנשי מכירות ושיווק מעולים.

בעוד כלכלתן של מדינות רבות באירופה נחלשת והולכת – בחלק מהן היא מצויה על סף קריסה או, רע מזה, בעיצומה – כלכלתה של גרמניה נותרה על כנה: חזקה, יציבה, מתפתחת ומשגשגת. מצבה עשוי להסביר ולהגביר את כוח המשיכה של צעירים רבים, המוצאים בה כר נרחב לעבודה בכלל ובמכירות בעגלות בפרט.

אם אתם בעלי דרכון אירופאי, החברה תסדיר עבורכם אישורי עבודה עוד בטרם טיסתכם, וכמו כן תציע לכם הצעה משתלמת לביטוח.

הקלישאה הכי נכונה- השמים הם הגבול…

החברה מכשירה את המועמדים לעבוד בעגלות בתהליך מסודר מבעוד מועד. מי מכם שחולמים על עבודה אטרקטיבית ומאתגרת יכולים להפסיק לחלום ולהתחיל להגשים. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ופרטים רלוונטיים על אודות אפשרויות העבודה במכירות בגרמניה.

החברה מקיימת מפגשי גיבוש והווי ומאפשרת לכל אחד לחוש שייכות אל קהילה משפחתית תומכת. אפשרויות הקידום פתוחות בפני כל מי שניחנים במוטיבציה ושאיפות לקידום. חלק ממי שמהווים כיום את השדרה הניהולית של החברה החלו כעובדים פשוטים בעגלה אחת במרכז קניות אחד.

האזינו לדבר הכסף

מתלבטים? מהססים? אתם בחרדה גדולה, שעמה נמנים אנשים בעלי רגשות אנושיים טבעיים. אחד היתרונות של עבודה באמצעות חברה ותיקה הוא במקצועיות ובניסיון שכל מועמד שמתלבט עשוי להסתייע בה להתרת ספקות ולחיזוק הביטחון והאמונה בכוחו וביכולתו להצליח בעבודה.

באמצעות החברה אתם יכולים לטוס בראש שקט, בידיעה ובתחושה כי כל הסידורים הנדרשים להבטיח כי עבודתכם תוכר כחוק נעשו מבעוד מועד. אין לכם סיבה לדאגה.

התשלום משולם בקביעות, מדי שבוע, במזומן, ובסוף החודש אתם עשויים להיווכח ולהיות מופתעים (ודאי בסוף החודש הראשון) כי משכורת שהוצעה לכם בישראל בשקלים אתם מקבלים בגרמניה ביורו. ובנוסף – חולמים על חופשה? – הטבות וצ'ופרים שונים, מענק מיוחד על הצלחה במכירות, ורכב לכל דירה, שעמו אפשר לטייל בסופי השבוע שבהם הכול נחים ומבלים.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!